EON

E.ON je holdingová společnost se sídlem v Essenu, je jedním z předních světových energetických společností se silným postavením na trhu v Evropě. Firma vznikla sloučením dvou významných německých energetických firem VEBA a VIAG v roce 2000 a předmětem jejího podnikání je hlavně prodej elektřiny a zemního plynu.

INNOGY

Podnikání innogy se soustředí na dodávky zemního plynu, elektřiny a tepla zákazníkům, kombinovanou výrobu tepla a elektřiny v teplárenských provozech a řešení pro čistou mobilitu.

Pražská plynárenská

Pražská plynárenská patří mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií. Plynem a elektřinou spolehlivě zásobují více jak 425 tisíc odběrných míst. Historie je sice nedílně spjata s Prahou, kde lze kořeny plynárenství vysledovat až do roku 1847, ale v současné době poskytuje zákazníkům své služby po celé České republice.

Čepro

Akciová společnost ČEPRO zajišťuje především přepravu, skladování a prodej ropných produktů. V této oblasti poskytuje přepravní, skladovací a speciální služby ostatním subjektům. Jejím posláním je také ochrana zásob státních hmotných rezerv. Zároveň provozuje síť vlastních čerpacích stanic pod obchodním názvem EuroOil.

Benzina

Patří do skupiny ORLEN Unipetrol, která je součástí nadnárodního koncernu ORLEN, a provozujeme největší síť čerpacích stanic v České republice. Značka Benzina vznikla už v roce 1958 a od té doby nabízí vysoce kvalitní paliva a zákaznické služby.

Škoda

Od roku 1895 jsme tvořili dobově progresivní vozy. Modely, které vždy předbíhaly svoji dobu. Tento přístup se nejprve uplatnil u jízdních kol, následovaly motocykly a nakonec I automobily. Již 125 let spojujeme design, funkčnost a inovativnost ve všech oblastech naší práce. Rok 2020 je rokem, ve kterém hledíme do budoucnosti, věnujeme se přítomnosti a oslavujeme naši minulost.